Okullarda Ölümcül Oyun! Sosyal Medya Bu Dehşet Görüntüyü Konuşuyor

Okullarda tehlikenin yeni adı: Boğaz sıkma oyunu! İstanbul’da bir ortaokulda bu ölümcül ‘oyunun’ görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul’un Sarıyer ilçesindeki bir ortaokulda kaydedildiği ileri sürülen görüntülerde çocuklar sınıfın ortasında birbirlerinin boğazını sıkarak oyun oynadıklarını iddia ediyor. Bugün sosyal medyada yayılan görüntüler büyük tepki çekti.

Videoda sınıfta bir çocuğun arkadaşının boğazını uzun süre sıktığı görülüyor. Boğazı sıkılan çocuk kısa süre sonra nefessiz kalarak yere yığıldı.

görüntülerde çocuklar boğaz sıkma oyunu oynarken görüntülendi. Sınıfta bir çocuk, arkadan arkadaşının boğazına sarılıp nefessiz bırakana kadar sıktı. Boğazı sıkılan çocuk bir anda yere yığıldı.

İstanbul’da Havadis isimli Twitter (X) hesabının paylaşımında çocuğun hastanede tedavi edildiğini ve yere düşmesi sonucu elmacık kemiğinin kırıldığı aktarıldı.

BABA AİLEDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Boğazı sıkılan çocuğun babası ise İstanbul’da Havadis isimli hesaba bir açıklama gönderdi.

Aileden ve çocuktan şikayetçi olmadığını belirten baba “Ben çok acı çektim, çocuğum acı çekti. Çok korktuk. Başka aileler üzülmesin çocukların canı yanmasın. Aileden şikayetçi olmadım. Nihayetinde o da çocuktur. Herkes çocuğuyla haşır neşir olsun. Okullar öğrencilerle ilgilensin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir